Thought I may as well make a thread, here's the line up and dates
A Block
Hiroshi Tanahashi
Togi Makabe
Yuji Nagata
Hirooki Goto
Tomohiro Ishii
YOSHI-HASHI
Bad Luck Fale
Tetsuya Naito
Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi
B Block
Satoshi Kojima
Juice Robinson
Michael Elgin
Kazuchika Okada
Toru Yano
Kenny Omega
Tama Tonga
EVIL
SANADA
Minoru Suzuki
July 17 in Hokkaido, 2AM start (A Block, English Commentary)
Hiroshi Tanahashi vs. Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito
Yuji Nagata vs. YOSHI-HASHI
Togi Makabe vs. Bad Luck Fale
Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii
July 20 in Korakuen Hall, 5:30AM (B Block, English Commentary)
Minoru Suzuki vs. Kenny Omega
SANADA vs. EVIL
Kazuchika Okada vs. Toru Yano
Michael Elgin vs. Tama Tonga
Satoshi Kojima vs. Juice Robinson
July 21 in Korakuen Hall, 5:30AM (A Block, English Commentary)
Tetsuya Naito vs. YOSHI-HASHI
Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr.
Yuji Nagata vs. Hirooki Goto
Togi Makabe vs. Tomohiro Ishii
Hiroshi Tanahashi vs. Bad Luck Fale
July 22 in Korakuen Hall, 5:30AM (B Block, English Commentary)
Kenny Omega vs. Tama Tonga
Minoru Suzuki vs. SANADA
EVIL vs. Juice Robinson
Kazuchika Okada vs. Michael Elgin
Satoshi Kojima vs. Toru Yano
July 23 in Tokyo Machida Gymnasium, 5AM (A Block)
Kota Ibushi vs. Tomohiro Ishii
Togi Makabe vs. Hirooki Goto
Tetsuya Naito vs. Bad Luck Fale
YOSHI-HASHI vs. Zack Sabre Jr.
Hiroshi Tanahashi vs. Yuji Nagata
July 25 in Fukushima, 5:30AM (B Block)
Kazuchika Okada vs. SANADA
Kenny Omega vs. Toru Yano
Tama Tonga vs. EVIL
Juice Robinson vs. Minoru Suzuki
Satoshi Kojima vs. Michael Elgin
July 26 in Miyagi, 5:30AM (A Block)
Hiroshi Tanahashi vs. Hirooki Goto
Kota Ibushi vs. Togi Makabe
Zack Sabre Jr. vs. Bad Luck Fale
Tomohiro Ishii vs. YOSHI-HASHI
Tetsuya Naito vs. Yuji Nagata
July 27 in Niigata, 5:30AM (B Block)
Michael Elgin vs. Kenny Omega
Minoru Suzuki vs. EVIL
SANADA vs. Toru Yano
Juice Robinson vs. Tama Tonga
Kazuchika Okada vs. Satoshi Kojima
July 29 in Aichi, 5AM (A Block)
Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii
Hiroshi Tanahashi vs. YOSHI-HASHI
Hirooki Goto vs. Zack Sabre Jr.
Kota Ibushi vs. Bad Luck Fale
Togi Makabe vs. Yuji Nagata
July 30 in Gifu, 3:30AM (B Block)
Kenny Omega vs. Satoshi Kojima
Kazuchika Okada vs. Juice Robinson
Michael Elgin vs. SANADA
Minoru Suzuki vs. Tama Tonga
EVIL vs. Toru Yano
August 1 in Kagoshima, 5:30AM (A Block)
Hiroshi Tanahashi vs. Kota Ibushi
Tomohiro Ishii vs. Yuji Nagata
YOSHI-HASHI vs. Bad Luck Fale
Tetsuya Naito vs. Hirooki Goto
Togi Makabe vs. Zack Sabre Jr.
August 2 in Fukuoka, 5:30AM (B Block)
Kenny Omega vs. EVIL
Minoru Suzuki vs. Satoshi Kojima
Kazuchika Okada vs. Tama Tonga
SANADA vs. Juice Robinson
Michael Elgin vs. Toru Yano
August 4 in Ehime, 6AM (A Block)
Tetsuya Naito vs. Zack Sabre Jr.
Hiroshi Tanahashi vs. Togi Makabe
Kota Ibushi vs. Yuji Nagata
Hirooki Goto vs. YOSHI-HASHI
Tomohiro Ishii vs. Bad Luck Fale
August 5 in Osaka, 4AM (B Block)
Kazuchika Okada vs. EVIL
Satoshi Kojima vs. SANADA
Minoru Suzuki vs. Michael Elgin
Tama Tonga vs. Toru Yano
Kenny Omega vs. Juice Robinson
August 6 in Shizuoka, 3AM (A Block)
Hiroshi Tanahashi vs. Tomohiro Ishii
Tetsuya Naito vs. Togi Makabe
Hirooki Goto vs. Bad Luck Fale
Kota Ibushi vs. YOSHI-HASHI
Zack Sabre Jr. vs. Yuji Nagata
August 8 in Kanagawa, 5:30AM (B Block)
Kazuchika Okada vs. Minoru Suzuki
Kenny Omega vs. SANADA
Juice Robinson vs. Toru Yano
Michael Elgin vs. EVIL
Satoshi Kojima vs. Tama Tonga
August 11 at Ryōgoku Sumo Hall, 5:30AM (Final A Block show, English Commentary)
Hiroshi Tanahashi vs. Tetsuya Naito
Kota Ibushi vs. Hirooki Goto
Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr.
Bad Luck Fale vs. Yuji Nagata
Togi Makabe vs. YOSHI-HASHI
August 12 at Ryōgoku Sumo Hall, 5:30AM (Final B Block show, English Commentary)
Kazuchika Okada vs. Kenny Omega
Minoru Suzuki vs. Toru Yano
Tama Tonga vs. SANADA
Michael Elgin vs. Juice Robinson
Satoshi Kojima vs. EVIL
August 13 at Ryōgoku Sumo Hall, 2AM (G1 Climax 27 Finals,English Commentary)
IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Championship: The Young Bucks (Matt Jackson and Nick Jackson) (c) vs. Taguchi Japan (Ryusuke Taguchi and Ricochet)
IWGP Tag Team Championship: War Machine (Raymond Rowe and Hanson) (c) vs. Bullet Club (Cody and Hangman Page)
G1 Climax 27 Finals: A Block winner vs. B Block winner